за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
Код на производ: DM0829-011
NIKE

NIKE Air Max Alpha Trainer 5

Код на производ: DM0829-011
Nike Air Max Alpha Trainer 5 се широки машки патики за тренинг, дизајнирани за максимална поддршка за време на вежбање. Издржливата мрежа за дишење во горниот дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена што се протега по целата должина на чевелот додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Единицата Air Max во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Јазичето за повлекување на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Цврстиот гумен ѓон со флексибилни жлебови е издржлив и обезбедува долговечност и одлично држење на сите површини. Доколку сакате модерни и функционални патики за тренинг, овие Nike се вашиот идеален избор. Спецификација: Машки патики за тренинг Горен дел: издржлива прозрачна мрежа Единица Air Max во петицата Среден ѓон од пена Јазиче за пети Врвки Плиток профил Лого на Nike Гумен ѓон.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Alpha Trainer 5 се широки машки патики за тренинг, дизајнирани за максимална поддршка за време на вежбање. Издржливата мрежа за дишење во горниот дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена што се протега по целата должина на чевелот додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Единицата Air Max во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Јазичето за повлекување на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Цврстиот гумен ѓон со флексибилни жлебови е издржлив и обезбедува долговечност и одлично држење на сите површини. Доколку сакате модерни и функционални патики за тренинг, овие Nike се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Горен дел: издржлива прозрачна мрежа
 • Единица Air Max во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Јазиче за пети
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM0823-003
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Max Alpha Trainer 5
  Патики
  NIKE Air Max Alpha Trainer 5