Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
PUMA Game Low
Машки патики
Код на производ:
(386373-16)
PUMA

PUMA Game Low

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 48.5 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Puma Game Low се безвременска класика која се носи лесно. Иако првично беа дизајнирани за кошаркарски терен, овие патики го најдоа својот пат до сите корисници кои го ценат квалитетот и удобноста. Горниот дел е изработен од издржливи материјали, што придонесува за класичниот изглед на оваа патика, а истовремено обезбедува удобност. Перфорациите на предниот дел на патиката овозможуваат подобро дишење, придонесувајќи за удобност при носење. Технологијата SoftFoam+ која е изработена од долниот дел на патиката овозможува максимална удобност при секој чекор, бидејќи централниот дел е изработен од материјали од пена. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење без оглед на површината. Спецификација: Машки патики - lifestyle Врвки Лого Puma.
Подетално

Машките патики Puma Game Low се безвременска класика која се носи лесно. Иако првично беа дизајнирани за кошаркарски терен, овие патики го најдоа својот пат до сите корисници кои го ценат квалитетот и удобноста. Горниот дел е изработен од издржливи материјали, што придонесува за класичниот изглед на оваа патика, а истовремено обезбедува удобност. Перфорациите на предниот дел на патиката овозможуваат подобро дишење, придонесувајќи за удобност при носење. Технологијата SoftFoam+ која е изработена од долниот дел на патиката овозможува максимална удобност при секој чекор, бидејќи централниот дел е изработен од материјали од пена. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење без оглед на површината. Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Врвки
 • Лого Puma

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390025-01
  5.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 378554-01
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384857-14
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош