Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Женски патики
Код на производ:
(WL574ZSC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската lifestyle патика NEW BALANCE 574 е направена да биде сигурна патика која може добро да направи многу различни работи. Уникатниот опсег на квалитети, како и леснотијата на носење, направија моделот 574 брзо да стане главен елемент на стилот низ целиот свет. 574+ е впечатлив, современ пресврт на класичниот дизајн 574. Додавањето на наредениот дводелен EVA среден ѓон и спуштениот ѓон ENCAP ви даваат елегантно чувство на надградба. Пропорциите на средниот ѓон се надополнети со брановиден надворешен ѓон. Кожниот горен дел и синтетичките детали нудат врвна градба на познатиот дизајн NB 574. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил ENCAP среден ѓон за поголема удобност Дводелна EVA среден ѓон Мрежест горен дел /кожа од антилопа Висина на ѓонот 37 mm.
Подетално

Женската lifestyle патика NEW BALANCE 574 е направена да биде сигурна патика која може добро да направи многу различни работи. Уникатниот опсег на квалитети, како и леснотијата на носење, направија моделот 574 брзо да стане главен елемент на стилот низ целиот свет. 574+ е впечатлив, современ пресврт на класичниот дизајн 574. Додавањето на наредениот дводелен EVA среден ѓон и спуштениот ѓон ENCAP ви даваат елегантно чувство на надградба. Пропорциите на средниот ѓон се надополнети со брановиден надворешен ѓон. Кожниот горен дел и синтетичките детали нудат врвна градба на познатиот дизајн NB 574.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • ENCAP среден ѓон за поголема удобност
 • Дводелна EVA среден ѓон
 • Мрежест горен дел /кожа од антилопа
 • Висина на ѓонот 37 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574RC
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327PJ
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS237YD
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Помош