Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HP6135)
adidas

adidas AlphaBoost V1

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Создадени да го зацврстат вашиот изглед во удобност и стил, lifestyle патиките на adidas ALPHABOOST V1 ќе ве видат низ се што треба да направите во текот на денот. Комбинирајќи ги технологиите Adiprene+, adidas BOOST и Bounce, овие патики прават да се чувствувате лесно на вашите нозе. Мрежестиот горен дел овозможува оптимален проток на воздух. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Adiprene+ Bounce и BOOST среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Создадени да го зацврстат вашиот изглед во удобност и стил, lifestyle патиките на adidas ALPHABOOST V1 ќе ве видат низ се што треба да направите во текот на денот. Комбинирајќи ги технологиите Adiprene+, adidas BOOST и Bounce, овие патики прават да се чувствувате лесно на вашите нозе. Мрежестиот горен дел овозможува оптимален проток на воздух. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Adiprene+
 • Bounce и BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош