Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Патики за возрасни
Код на производ:
(U574OO2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сите велат дека унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 574 се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби најневеројатната легенда на NEW BALANCE. Дизајниранa е како сигурна патика која може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, едноставна разновидност е токму она што ги катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислени како хибриден дизајн на on-road/off-road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Спецификација: Унисекс патики – lifestyle Плиток профил Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон ENCAP- амортизирање на средниот ѓон комбинира мека пена со издржлив полиуретански раб за да обезбеди целодневна поддршка Мрежест горен дел / кожа од антилопа.
Подетално

Сите велат дека унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 574 се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби најневеројатната легенда на NEW BALANCE. Дизајниранa е како сигурна патика која може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, едноставна разновидност е токму она што ги катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислени како хибриден дизајн на on-road/off-road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP- амортизирање на средниот ѓон комбинира мека пена со издржлив полиуретански раб за да обезбеди целодневна поддршка
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош