Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
NEW BALANCE GARO
Женски патики за трчање
Код на производ:
(WTGAROLE)
NEW BALANCE

NEW BALANCE GARO

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Одете во природата со доверба во нашите женски патики за трчање NEW BALANCE GARO Fresh Foam. Дизајнирани се така што врвната технологија и удобноста се приоритет. Овие патики за трчање имаат лесен, ултра кадифен среден ѓон од Fresh Foam кој обезбедува стабилност и влечење за време на активностите на и надвор од патеката. Горниот дел на патиката со преклоп и без шевови, ја прави оваа патика да обезбеди максимални перформанси за трчање во природа. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Технологија Fresh Foam Поддржувачки синтетички горен дел Технологија на ѓон AT Tread Бесшевен преклоп на горниот дел за совршено чувство Навалување 8 mm.
Подетално

Одете во природата со доверба во нашите женски патики за трчање NEW BALANCE GARO Fresh Foam. Дизајнирани се така што врвната технологија и удобноста се приоритет. Овие патики за трчање имаат лесен, ултра кадифен среден ѓон од Fresh Foam кој обезбедува стабилност и влечење за време на активностите на и надвор од патеката. Горниот дел на патиката со преклоп и без шевови, ја прави оваа патика да обезбеди максимални перформанси за трчање во природа. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Технологија Fresh Foam
 • Поддржувачки синтетички горен дел
 • Технологија на ѓон AT Tread
 • Бесшевен преклоп на горниот дел за совршено чувство
 • Навалување 8 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики W108012O
  8.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош