Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
NEW BALANCE MORE
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MMORCW4)
NEW BALANCE

NEW BALANCE MORE

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Цена со попуст
7.512 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE FRESH FOAM X се машки патики за трчање во кои има најмногу Fresh Foam пена од сите патики досега. Во оваа патика, пената е распоредена по целата должина, нудејќи ви плишано, но стабилно искуство под нозете. Горниот дел е направен од мрежа за да обезбеди стабилност и удобност при дишење. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Fresh Foam пена во средниот ѓон од 3% органски материјал Screen printed 3D N лого Вкупна висина на ѓонот 34 mm.
Подетално

NEW BALANCE FRESH FOAM X се машки патики за трчање во кои има најмногу Fresh Foam пена од сите патики досега. Во оваа патика, пената е распоредена по целата должина, нудејќи ви плишано, но стабилно искуство под нозете. Горниот дел е направен од мрежа за да обезбеди стабилност и удобност при дишење.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Fresh Foam пена во средниот ѓон од 3% органски материјал
 • Screen printed 3D N лого
 • Вкупна висина на ѓонот 34 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520LA8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520CN8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош