Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR PYTHON
COLMAR PYTHON
COLMAR PYTHON
COLMAR PYTHON
Женски папучи
Код на производ:
(SLIPP-167-23SS)
COLMAR

COLMAR PYTHON

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36 23.8
 • 36.5 36.5
 • 37 37 24.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 25.2
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25.8
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 27.2
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи SLIPP-168-23SS
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош