Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Женски патики
Код на производ:
(WL574RC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Цена со попуст
5.032 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските lifestyle патики NEW BALANCE 574 се омилени во уличниот стил кои одлично ќе се комбинираат со се, од вашата омилена тренерка до омилениот пар фармерки. Класичниот горен дел и технологијата на средниот ѓон ENCAP ви овозможуваат флексибилност и лесно движење. Силуетата на препознатливите патики од 80-тите му дава на вашиот изглед класичен, издигнат стил. Спецификација: Женски lifestyle патики Технологија за среден ѓон ENCAP Гумен ѓон.
Подетално

Женските lifestyle патики NEW BALANCE 574 се омилени во уличниот стил кои одлично ќе се комбинираат со се, од вашата омилена тренерка до омилениот пар фармерки. Класичниот горен дел и технологијата на средниот ѓон ENCAP ви овозможуваат флексибилност и лесно движење. Силуетата на препознатливите патики од 80-тите му дава на вашиот изглед класичен, издигнат стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Технологија за среден ѓон ENCAP
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327PJ
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS237YD
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Помош