Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
NEW BALANCE 520
Машки патики за трчање
Код на производ:
(M520LA8)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 520

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање NEW BALANCE 520 V8 се дизајнирани за оние кои сакаат удобност. Приспособливте New Balance 520 V8 располагаат со мек EVA среден ѓон за да ги амортизира вашите стапала, додека лесниот, горен дел со вентилација обезбедува удобност и ви помага да се фокусирате на трчањето. Овие патики за трчање исто така имаат горен дел без штепови за елегантно, лесно чувство на вашите стапала, а печатените детали додаваат стил на овој модел. Спецификација: Машки патики за трчање Мек EVA среден ѓон Горен дел без штепови Прилагодливи врвки.
Подетално

Машките патики за трчање NEW BALANCE 520 V8 се дизајнирани за оние кои сакаат удобност. Приспособливте New Balance 520 V8 располагаат со мек EVA среден ѓон за да ги амортизира вашите стапала, додека лесниот, горен дел со вентилација обезбедува удобност и ви помага да се фокусирате на трчањето. Овие патики за трчање исто така имаат горен дел без штепови за елегантно, лесно чувство на вашите стапала, а печатените детали додаваат стил на овој модел. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Мек EVA среден ѓон
 • Горен дел без штепови
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MMORCW4
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520CN8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош