Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
Женски папучи
Код на производ:
(NF0A5LVGKR21)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Base Camp

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 5.5
 • 6 37 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40 26
 • 9.5 9.5
 • 10 41 27
 • 10.5 10.5
 • 11 42 28.8
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Women's Base Camp се класични папучи со врвна удобност, а ограничената серија Metallic, покрај удобноста, носи и допир на смелост. Горниот ремен е изработен од рециклиран полиуретан и обложен со полиестер за удобност, а ѓонот се прилепува без оглед на површината. Спецификација: Женски папучи.
Подетално

Women's Base Camp се класични папучи со врвна удобност, а ограничената серија Metallic, покрај удобноста, носи и допир на смелост. Горниот ремен е изработен од рециклиран полиуретан и обложен со полиестер за удобност, а ѓонот се прилепува без оглед на површината.
Спецификација:

 • Женски папучи

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош