Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
NEW BALANCE 1080
Машки патики за трчање
Код на производ:
(M108012O)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 1080

Претходна цена
10.990 ДЕН
Моментална цена
10.990 ДЕН
Цена со попуст
8.792 ДЕН
Заштеда: 2.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 1080 се едни од најдобрите машки патики за трчање. Ако требаше да направиме само една патика за трчање, ќе беше оваа патика. Она што ги прави NB 1080 уникатни патики не е само тоа што се најдобри патики за трчање што ги има направено NB, туку се и најразноврсни. Овој модел обезбедува супериорни перформанси за секој тип на тркачи, без разлика дали тренирате за натпревар од светска класа или трчате секојдневно. Технологијата Fresh Foam X 1080v12 обезбедува супериорна удобност, а технологијата v12 прави да се чувствувате дополнително сигурно, со специјално дизајнираниот горен дел Hypoknit, што го прави дизајнот на патиките помодерен и посовремен. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Среден ѓон Fresh Foam изработен од 3% органски материјал Hypoknit горен дел Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 1080 се едни од најдобрите машки патики за трчање. Ако требаше да направиме само една патика за трчање, ќе беше оваа патика. Она што ги прави NB 1080 уникатни патики не е само тоа што се најдобри патики за трчање што ги има направено NB, туку се и најразноврсни. Овој модел обезбедува супериорни перформанси за секој тип на тркачи, без разлика дали тренирате за натпревар од светска класа или трчате секојдневно. Технологијата Fresh Foam X 1080v12 обезбедува супериорна удобност, а технологијата v12 прави да се чувствувате дополнително сигурно, со специјално дизајнираниот горен дел Hypoknit, што го прави дизајнот на патиките помодерен и посовремен. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Среден ѓон Fresh Foam изработен од 3% органски материјал
 • Hypoknit горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MMORCW4
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520LA8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош