Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
Машки патики
Код на производ:
(BB480LGT)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 480

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од класичниот кошаркарски модел на NEW BALANCE, машката lifestyle патика NEW BALANCE BB480 ви обезбедува трајна класика со посебен стил. Мека кожа, влошка од Ortholite за дополнителна удобност и контрола на влагата, се само дел од деталите кои ќе ве направат среќни да ги носите овие патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Мека зрнеста кожа Влошка Ortholite.
Подетално

Инспирирани од класичниот кошаркарски модел на NEW BALANCE, машката lifestyle патика NEW BALANCE BB480 ви обезбедува трајна класика со посебен стил. Мека кожа, влошка од Ortholite за дополнителна удобност и контрола на влагата, се само дел од деталите кои ќе ве направат среќни да ги носите овие патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Мека зрнеста кожа
 • Влошка Ortholite

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HVI
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GM500HC2
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327OD
  5.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.490 ДЕН
  Помош