Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
NEW BALANCE EVOZ v3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MEVOZLK3)
NEW BALANCE

NEW BALANCE EVOZ v3

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање NEW BALANCE EVOZ v3 се дизајнирани да ви овозможат целосна удобност и поддршка. Меката Fresh Foam X пена и лесен, беспрекорен горен дел фокусиран нa прозрачноста и растегнувањето, оваа врвна патика за трчање носи максимална удобност за секого. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Технологија на среден ѓон Fresh Foam X Интегриран гумен ѓон Прилагодливи врвки.
Подетално

Машките патики за трчање NEW BALANCE EVOZ v3 се дизајнирани да ви овозможат целосна удобност и поддршка. Меката Fresh Foam X пена и лесен, беспрекорен горен дел фокусиран нa прозрачноста и растегнувањето, оваа врвна патика за трчање носи максимална удобност за секого. Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Технологија на среден ѓон Fresh Foam X
 • Интегриран гумен ѓон
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MMORCW4
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520LA8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош