Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
NEW BALANCE REBEL
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MFCXCW3)
NEW BALANCE

NEW BALANCE REBEL

Претходна цена
8.790 ДЕН
Моментална цена
8.790 ДЕН
Цена со попуст
7.032 ДЕН
Заштеда: 1.758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање NEW BALANCE FuelCell Rebel v3 се дизајнирани да ви ја дадат потребната моќ за секојдневно трчање но и трчање на долги растојанија. Оваа машка патика е составена од FuelCell пена за да ве придвижи напред, како и мрежест горен дел со соодветна структура за да ве одржува непречено да се движите при максимална брзина. Спецификација: Машки патики за трчање Технологија на среден ѓон FuelCell Вметнат јазик за цврсто вклопување Сигурносно врзување Навалување 6 mm.
Подетално

Машките патики за трчање NEW BALANCE FuelCell Rebel v3 се дизајнирани да ви ја дадат потребната моќ за секојдневно трчање но и трчање на долги растојанија. Оваа машка патика е составена од FuelCell пена за да ве придвижи напред, како и мрежест горен дел со соодветна структура за да ве одржува непречено да се движите при максимална брзина.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Технологија на среден ѓон FuelCell
 • Вметнат јазик за цврсто вклопување
 • Сигурносно врзување
 • Навалување 6 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MMORCW4
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M520LA8
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош