Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
Детски сандали
Код на производ:
(FZ6505)
adidas

adidas ALTASWIM

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 4K
 • 4-K 4-K
 • 5K 5K
 • 5-K 5-K
 • 6K 6K
 • 6-K 6-K
 • 7K 7K
 • 7-K 7-K
 • 8K 8K
 • 8-K 8-K
 • 9K 9K
 • 9-K 9-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALTASWIM се сандали за бебиња кои ќе им бидат омилени обувки кога ќе дојдат летните денови. Крем за сончање - таму. Шешир - таму. Еднорог на надувување? Можеби подоцна. Дозволете му на вашиот мал истражувач на вода да го истражува брегот горе-долу во овие сандали на аdidas. Прилагодливите велкро ремчиња го олеснува облекувањето и соблекувањето, а прилепениот ѓон остава ситни отпечатоци во песокот додека сонцето нежно заоѓа на крајот од совршениот ден. Спецификација: Сандали за на плажа за бебиња Прилагодливи Velcro ремени Добро поставен ѓон.
Подетално

adidas ALTASWIM се сандали за бебиња кои ќе им бидат омилени обувки кога ќе дојдат летните денови. Крем за сончање - таму. Шешир - таму. Еднорог на надувување? Можеби подоцна. Дозволете му на вашиот мал истражувач на вода да го истражува брегот горе-долу во овие сандали на аdidas. Прилагодливите велкро ремчиња го олеснува облекувањето и соблекувањето, а прилепениот ѓон остава ситни отпечатоци во песокот додека сонцето нежно заоѓа на крајот од совршениот ден.
Спецификација:

 • Сандали за на плажа за бебиња
 • Прилагодливи Velcro ремени
 • Добро поставен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош