Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
NIKE Legend Essential 3 Next Nature
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DM1119-602)
NIKE

NIKE Legend Essential 3 Next Nature

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ги женските патики за вежбање Nike Legend Essential 3 Next Nature, доволно разноврсни за да ги издржат строгостите на брзото групно вежбање или тежок ден во теретана. Тие се опремени со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за кревање, интензивни тренинзи и тренинзи во теретана. Високо абразивната мрежа од саќе и издржливите слоеви на задната страна и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите да одите. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите го прават флексибилен за сквотови и вежби со штици. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини. Ѓонот е направен од најмалку 8% Nike Grind материјал, направен од остатоци од процесот на производство на патики. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Лого на Nike Најмалку 8% Nike Grind материјал Гумен ѓон.
Подетално

Запознајте ги женските патики за вежбање Nike Legend Essential 3 Next Nature, доволно разноврсни за да ги издржат строгостите на брзото групно вежбање или тежок ден во теретана. Тие се опремени со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за кревање, интензивни тренинзи и тренинзи во теретана. Високо абразивната мрежа од саќе и издржливите слоеви на задната страна и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите да одите. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите го прават флексибилен за сквотови и вежби со штици. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини. Ѓонот е направен од најмалку 8% Nike Grind материјал, направен од остатоци од процесот на производство на патики.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Лого на Nike
 • Најмалку 8% Nike Grind материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM0824-101
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM0824-003
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош