Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
NEW BALANCE 500
Машки патики
Код на производ:
(GM500HB2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 500

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Совршени за секојдневно носење, машките lifestyle патики NEW BALANCE 500 се одликуваат со удобнa постава и мек среден ѓон од EVA. За неспоредлив стил, оваа lifestyle патика е инспирирана од иконските NB 574 патики. Со мрежест горен дел што дише и издржлив гумен ѓон, оваа лежерна патика може да се носи со стил секаде, од канцеларија до кафуле. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Лесни EVA перничиња во средниот ѓон Мрежест горен прозрачен дел Издржлив гумен ѓон Прилагодливи врвки.
Подетално

Совршени за секојдневно носење, машките lifestyle патики NEW BALANCE 500 се одликуваат со удобнa постава и мек среден ѓон од EVA. За неспоредлив стил, оваа lifestyle патика е инспирирана од иконските NB 574 патики. Со мрежест горен дел што дише и издржлив гумен ѓон, оваа лежерна патика може да се носи со стил секаде, од канцеларија до кафуле.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Лесни EVA перничиња во средниот ѓон
 • Мрежест горен прозрачен дел
 • Издржлив гумен ѓон
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BB480LGT
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HVI
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GM500HC2
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош