Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
adidas ALTASWIM
Детски сандали
Код на производ:
(FZ6488)
adidas

adidas ALTASWIM

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
 • 1 1
 • 1- 1-
 • 2 2
 • 2- 2-
 • 3 3
 • 3- 3-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALTASWIM се детски сандали кои ќе бидат омилени чевли на децата кога ќе дојдат летните денови. Крем за сончање - таму. Шешир - таму. Еднорог на надувување? Можеби подоцна. Дозволете му на вашиот мал истражувач на вода да го истражува брегот горе-долу во овие сандали на аdidas. Прилагодливите велкро ленти го прават облекувањето забавно, а прилепениот ѓон остава траги во песокот додека сонцето нежно заоѓа на крајот од совршениот ден. Спецификација: Детски сандали на плажа Прилагодливи Velcro ремени Добро поставен ѓон .
Подетално

adidas ALTASWIM се детски сандали кои ќе бидат омилени чевли на децата кога ќе дојдат летните денови. Крем за сончање - таму. Шешир - таму. Еднорог на надувување? Можеби подоцна. Дозволете му на вашиот мал истражувач на вода да го истражува брегот горе-долу во овие сандали на аdidas. Прилагодливите велкро ленти го прават облекувањето забавно, а прилепениот ѓон остава траги во песокот додека сонцето нежно заоѓа на крајот од совршениот ден. Спецификација:

 • Детски сандали на плажа
 • Прилагодливи Velcro ремени
 • Добро поставен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош