Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
Папучи за возрасни
Код на производ:
(SUF200B2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE DynaSoft

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE DynaSoft 200v2 VRSTY се унисекс спортски папучи во кои ќе се шетате со удобност. Удобните папучи имаат мека DynaSoft основа и Ground Contact пена за дополнително амортизирање. Изработени од синтетички материјали, овие унисекс спортски папучи нудат разновиден стил за секоја пригода. Спецификација: Унисекс спортски папучи DynaSoft подлога Синтетички материјали.
Подетално

NEW BALANCE DynaSoft 200v2 VRSTY се унисекс спортски папучи во кои ќе се шетате со удобност. Удобните папучи имаат мека DynaSoft основа и Ground Contact пена за дополнително амортизирање. Изработени од синтетички материјали, овие унисекс спортски папучи нудат разновиден стил за секоја пригода.
Спецификација:

 • Унисекс спортски папучи
 • DynaSoft подлога
 • Синтетички материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош