Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
NEW BALANCE DynaSoft
Папучи за возрасни
Код на производ:
(SUF200F2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE DynaSoft

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE DynaSoft 200v2 VRSTY се унисекс спортски папучи во кои ќе се шетате со удобност. Удобните папучи имаат мека DynaSoft основа и Ground Contact пена за дополнително амортизирање. Изработени од синтетички материјали, овие унисекс спортски папучи нудат разновиден стил за секоја пригода. Спецификација: Унисекс спортски папучи DynaSoft подлога Синтетички материјали.
Подетално

NEW BALANCE DynaSoft 200v2 VRSTY се унисекс спортски папучи во кои ќе се шетате со удобност. Удобните папучи имаат мека DynaSoft основа и Ground Contact пена за дополнително амортизирање. Изработени од синтетички материјали, овие унисекс спортски папучи нудат разновиден стил за секоја пригода.
Спецификација:

 • Унисекс спортски папучи
 • DynaSoft подлога
 • Синтетички материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош