Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
Женски патики
Код на производ:
(DM0113-600)
NIKE

NIKE Court Vision Alta

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Alta е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Кожниот горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите над прстите обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Подигнатиот среден ѓон од пена обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ултра-засилениот јазик е исклучително мек и совршено се вклопува, а уникатната геометрија на петицата обезбедува модерен изглед и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики, со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и започнете да го запознавате новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Кожен горен дел Врвки Плиток профил Перфорации Подигнат среден ѓон Ултра засилен јазик Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision Alta е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Кожниот горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите над прстите обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Подигнатиот среден ѓон од пена обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ултра-засилениот јазик е исклучително мек и совршено се вклопува, а уникатната геометрија на петицата обезбедува модерен изглед и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики, со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и започнете да го запознавате новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Перфорации
 • Подигнат среден ѓон
 • Ултра засилен јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CD5434-103
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM7590-101
  4.193 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Помош