Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
NIKE Juniper Trail 2 Next Nature
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DM0821-600)
NIKE

NIKE Juniper Trail 2 Next Nature

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.112 ДЕН
Заштеда: 1.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Преземете го предизвикот на патеката со самодоверба во Nike Juniper Trail 2 Next Nature женски патики за трчање на патеката. Издржливиот горен дел и цврстото влечење обезбедени од ѓонот обезбедуваат постојано, сигурно трчање на сите терени, дури и на дожд. Движете се од тротоар до патека, нечистотија и непредвидливи патеки без напор, со сигурен стисок. Горниот дел комбинира мрежест материјал, синтетичка кожа и текстил за да ви даде издржливост и дишење. Системот Flywire интегриран со врвките нуди сигурно чувство, додека внатрешноста на патиката се обвиткува околу средината на стапалото како чорап. Гумениот ѓон со заострени жлебови ви помага ефикасно да трчате по угорнини и надолнини, истовремено обезбедувајќи ви го потребниот стисок на карпестиот терен. Спецификација: Женски патеки за трчање Плиток профил Врвки Горен дел од мрежа, синтетичка кожа и текстил Јазиче и јазик за пети Flywire систем Гумен ѓон со конусни жлебови.
Подетално

Преземете го предизвикот на патеката со самодоверба во Nike Juniper Trail 2 Next Nature женски патики за трчање на патеката. Издржливиот горен дел и цврстото влечење обезбедени од ѓонот обезбедуваат постојано, сигурно трчање на сите терени, дури и на дожд. Движете се од тротоар до патека, нечистотија и непредвидливи патеки без напор, со сигурен стисок. Горниот дел комбинира мрежест материјал, синтетичка кожа и текстил за да ви даде издржливост и дишење. Системот Flywire интегриран со врвките нуди сигурно чувство, додека внатрешноста на патиката се обвиткува околу средината на стапалото како чорап. Гумениот ѓон со заострени жлебови ви помага ефикасно да трчате по угорнини и надолнини, истовремено обезбедувајќи ви го потребниот стисок на карпестиот терен.
Спецификација:

 • Женски патеки за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежа, синтетичка кожа и текстил
 • Јазиче и јазик за пети
 • Flywire систем
 • Гумен ѓон со конусни жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV4023-100
  5.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DD9294-501
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош