Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(FZ6123)
adidas

adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR

Претходна цена
5.088 ДЕН
Моментална цена
5.088 ДЕН
Цена со попуст
4.070 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR се кожни машки патики за футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики се дизајнирани за експертска игра на затворени терени. Тие ќе ви бидат од голема помош во брзата футсал игра благодарение на одличното држење на површината. Предниот дел е изработен од мека кожа и ќе ви овозможи да ја држите топката со својата магија, а делот околу прстите има прекривка од велур за цврстина и издржливост. Под горниот дел има гумен ѓон кој одлично се фаќа за рамните површини на затворените терени. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки футсал патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел со издржлив велур во пределот на прстите Текстилна облога Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

adidas TOP SALA COMPETITION INDOOR се кожни машки патики за футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики се дизајнирани за експертска игра на затворени терени. Тие ќе ви бидат од голема помош во брзата футсал игра благодарение на одличното држење на површината. Предниот дел е изработен од мека кожа и ќе ви овозможи да ја држите топката со својата магија, а делот околу прстите има прекривка од велур за цврстина и издржливост. Под горниот дел има гумен ѓон кој одлично се фаќа за рамните површини на затворените терени. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки футсал патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел со издржлив велур во пределот на прстите
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош