Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
Машки патики
Код на производ:
(MS237CC)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 237

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање NEW BALANCE 237 ќе ве вратат во 70-тите. На прв поглед, тие би можеле да се опишат како едноставни. Иако им недостасува видливата технологија и агресивниот дизајн од подоцнежните години, иновациите од 70-тите ги поставија темелите за модерни перформанси. NB 237 е современа патика која ги комбинира инспирациите од наследството во дизајнот во измамливо едноставна, современа силуета. Средниот ѓон EVA, надворешниот ѓон во облик на рибина коска и аеродинамичниот горен дел овозможуваат поставување на големо N брендирање, продолжен среден ѓон и заштитен дел инспириран од алигатор. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон Горен дел од кожа од антилопа New Balance лого на петицата Асиметричен гумен врв.
Подетално

Машките патики за трчање NEW BALANCE 237 ќе ве вратат во 70-тите. На прв поглед, тие би можеле да се опишат како едноставни. Иако им недостасува видливата технологија и агресивниот дизајн од подоцнежните години, иновациите од 70-тите ги поставија темелите за модерни перформанси. NB 237 е современа патика која ги комбинира инспирациите од наследството во дизајнот во измамливо едноставна, современа силуета. Средниот ѓон EVA, надворешниот ѓон во облик на рибина коска и аеродинамичниот горен дел овозможуваат поставување на големо N брендирање, продолжен среден ѓон и заштитен дел инспириран од алигатор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • Горен дел од кожа од антилопа
 • New Balance лого на петицата
 • Асиметричен гумен врв

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BB480LGT
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HVI
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GM500HC2
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош