Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
NEW BALANCE 530
Патики за возрасни
Код на производ:
(MR530EMA)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 530

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 530 ќе му дадат на вашиот стил класичен изглед. Мрежестиот горен дел дише и во исто време е многу издржлив благодарение на слоевите од синтетичка кожа. Овие лежерни патики го комбинираат секојдневниот стил со модерната технологија ABZORB која ќе ви овозможи одлична удобност. Спецификација: Унисекс lifestyle патики Горен дел: текстилен, синтетички ABZORB технологија Прилагодливи врвки .
Подетално

Унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 530 ќе му дадат на вашиот стил класичен изглед. Мрежестиот горен дел дише и во исто време е многу издржлив благодарение на слоевите од синтетичка кожа. Овие лежерни патики го комбинираат секојдневниот стил со модерната технологија ABZORB која ќе ви овозможи одлична удобност.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Горен дел: текстилен, синтетички
 • ABZORB технологија
 • Прилагодливи врвки
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош