Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DJ5956-146)
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 15 Club

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 15 Club се детски фудбалски патики за играње на синтетички површини. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, што влева страв кај противниците, тие исто така комбинираат извонреден дизајн и функционалност. Главниот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг при големи брзини. Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало за совршено чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на површините со вештачка трева што се наоѓаат во внатрешните фудбалски објекти, давајќи ви можност за лесно дриблинг и прецизно додавање. Облечете ги овие функционални Nike патики кои ќе ја ослободат вашата креативност, ќе овозможат совршена контрола на топката и со тоа ќе го свртат текот на натпреварот во ваша корист. Спецификација: Фудбалски патики за играње на синтетички површини Врвки Синтетички материјал во горниот дел Лого на Nike Плиток профил Гумен ѓон.
Подетално

Nike Mercurial Vapor 15 Club се детски фудбалски патики за играње на синтетички површини. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, што влева страв кај противниците, тие исто така комбинираат извонреден дизајн и функционалност. Главниот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг при големи брзини. Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало за совршено чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење на површините со вештачка трева што се наоѓаат во внатрешните фудбалски објекти, давајќи ви можност за лесно дриблинг и прецизно додавање. Облечете ги овие функционални Nike патики кои ќе ја ослободат вашата креативност, ќе овозможат совршена контрола на топката и со тоа ќе го свртат текот на натпреварот во ваша корист.
Спецификација:

 • Фудбалски патики за играње на синтетички површини
 • Врвки
 • Синтетички материјал во горниот дел
 • Лого на Nike
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX1822-405
  4.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош