Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(GV7021)
Reebok

Reebok Hexalite Legacy

Претходна цена
6.990 ДЕН
Моментална цена
6.990 ДЕН
Цена со попуст
4.893 ДЕН
Заштеда: 2.097 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 36.5 23.6
 • 6 37.5 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK Hexalite Legacy се унисекс lifestyle патики инспирирани од трчањето. Ретро патики кои носат вибрација од деведесеттите, модернизирани и подготвени за вас. Мрежестиот горен дел и геометриските агли обезбедуваат совршена удобност и прозрачност што им овозможува на вашите стапала да ја задржат утринската свежина. Hexalite технологијатата со меко перниче обезбедува стабилност и амортизирање и дава футуристички дизајн. Патиките имаат подобрен изглед и плиток профил со класични врвки. Цврстиот гумен ѓон го подобрува прилепувањето на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Ако сакате да бидете забележани додека шетате низ урбаните градски улици, овие REEBOK Hexalite Legacy се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Унисекс патики Плиток профил Hexalite технологија Врвки Хексагонално перниче Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK Hexalite Legacy се унисекс lifestyle патики инспирирани од трчањето. Ретро патики кои носат вибрација од деведесеттите, модернизирани и подготвени за вас. Мрежестиот горен дел и геометриските агли обезбедуваат совршена удобност и прозрачност што им овозможува на вашите стапала да ја задржат утринската свежина. Hexalite технологијатата со меко перниче обезбедува стабилност и амортизирање и дава футуристички дизајн. Патиките имаат подобрен изглед и плиток профил со класични врвки. Цврстиот гумен ѓон го подобрува прилепувањето на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Ако сакате да бидете забележани додека шетате низ урбаните градски улици, овие REEBOK Hexalite Legacy се вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Hexalite технологија
 • Врвки
 • Хексагонално перниче
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош