Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GZ2558)
adidas

adidas SUPER SALA 2 INDOOR

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SUPER SALA 2 INDOOR се машки патики за футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Изграден да одговара на спектар на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна дишливост и шиење на предниот дел на стапалото за брза контрола. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки футсал патики Плиток профил Врвки Синтетички горен дел со мрежест јазик Текстилна облога Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

adidas SUPER SALA 2 INDOOR се машки патики за футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Изграден да одговара на спектар на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна дишливост и шиење на предниот дел на стапалото за брза контрола. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки футсал патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел со мрежест јазик
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HR1853
  3.594 ДЕН
  Заштеда 55%
  7.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош