Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
Машки патики
Код на производ:
(ML373OA2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 373

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
2.795 ДЕН
Заштеда: 2.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики NEW BALANCE 373v2 се вашите нови разновидни патики кои совршено се вклопуваат во вашиот секојдневен изглед. Ажурирани со префинети детали, мрежест горен дел од антилопа и мек EVA ѓон, овие патики создаваат силуета што ќе ви се допадне. Со својот издржлив гумен ѓон, оваа патика е направена да трае. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Лесен среден ѓон EVA Горен дел од антилопа Прилагодливи врвки.
Подетално

Машките lifestyle патики NEW BALANCE 373v2 се вашите нови разновидни патики кои совршено се вклопуваат во вашиот секојдневен изглед. Ажурирани со префинети детали, мрежест горен дел од антилопа и мек EVA ѓон, овие патики создаваат силуета што ќе ви се допадне. Со својот издржлив гумен ѓон, оваа патика е направена да трае.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Лесен среден ѓон EVA
 • Горен дел од антилопа
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BB480LGT
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HVI
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GM500HC2
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош