Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
NEW BALANCE 237
Женски патики
Код на производ:
(WS237YB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 237

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање NEW BALANCE 237 ќе ве вратат во 70-тите години. На прв поглед, тие би можеле да се опишат како едноставни. Иако им недостасува видливата технологија и агресивниот дизајн од подоцнежните години, иновациите од 70-тите ги поставија темелите за модерни перформанси. 237 е современа патика која ги комбинира инспирациите од наследството во дизајнот во измамливо едноставна, современа силуета. Средниот ѓон EVA, надворешниот ѓон со шара од рибина коска и аеродинамичниот горен дел овозможуваат поставување на големо N брендирање, продолжен среден ѓон како и заштитен дел инспириран од алигатор. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Горен дел од кожа од антилопа Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон New Balance лого на петицата Асиметричен гумен врв.
Подетално

Женските патики за трчање NEW BALANCE 237 ќе ве вратат во 70-тите години. На прв поглед, тие би можеле да се опишат како едноставни. Иако им недостасува видливата технологија и агресивниот дизајн од подоцнежните години, иновациите од 70-тите ги поставија темелите за модерни перформанси. 237 е современа патика која ги комбинира инспирациите од наследството во дизајнот во измамливо едноставна, современа силуета. Средниот ѓон EVA, надворешниот ѓон со шара од рибина коска и аеродинамичниот горен дел овозможуваат поставување на големо N брендирање, продолжен среден ѓон како и заштитен дел инспириран од алигатор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Горен дел од кожа од антилопа
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • New Balance лого на петицата
 • Асиметричен гумен врв

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574RC
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327PJ
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Помош