Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR
Детски патики
Код на производ:
(GZ5143)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR се детски фудбалски патики за игра во затворен простор. Умот. Телото. Патики. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas патики за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Нивниот текстилен горен дел гордо носи графика инспирирана од Меси. Одоздола, гумениот надворешен ѓон зафатен значи дека секогаш сте подготвени брзо да реагирате на терените во затворен простор. Комбинацијата на растеглив горен отвор и цврстото TPU засилување во пределот на петицата цврсто ја држи вашата нога кога е време за „полетување“. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Детски фудбалски патики во затворен простор Текстилен горен дел Раширен отвор на горниот дел TPU засилување во пределот на петицата Гумен ѓон.
Подетално

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 INDOOR се детски фудбалски патики за игра во затворен простор. Умот. Телото. Патики. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas патики за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Нивниот текстилен горен дел гордо носи графика инспирирана од Меси. Одоздола, гумениот надворешен ѓон зафатен значи дека секогаш сте подготвени брзо да реагирате на терените во затворен простор. Комбинацијата на растеглив горен отвор и цврстото TPU засилување во пределот на петицата цврсто ја држи вашата нога кога е време за „полетување“. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски фудбалски патики во затворен простор
 • Текстилен горен дел
 • Раширен отвор на горниот дел
 • TPU засилување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош