Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
HOKA Challenger ATR 7 GTX
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1134502-VOPY)
HOKA

HOKA Challenger ATR 7 GTX

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Цена со попуст
8.312 ДЕН
Заштеда: 2.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 36 22
 • 5.5 36 2/3 22.5
 • 6 37 1/3 23
 • 6.5 38 23.5
 • 7 38 2/3 24
 • 7.5 39 1/3 24.5
 • 8 40 25
 • 8.5 40 2/3 25.5
 • 9 41 1/3 26
 • 9.5 42 26.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Hoka Challenger ATR 7 GTX се врвни женски патики за трчање кои се идеални за сите услови. Модел кој комбинира издржливост и перформанси со стил и удобност. Изработени се од висококвалитетни материјали и опремени се со GORE-TEX® мембрана која обезбедува водоотпорност и прозрачност. Ова значи дека овие патики им овозможуваат на тркачите да останат суви и удобни, дури и во најтешките услови. Патиките Hoka Challenger ATR 7 GTX имаат мека и удобна средина која обезбедува совршена рамнотежа помеѓу стабилноста и удобноста. Дизајнот на ѓонот обезбедува одлично држење и влечење, без оглед на теренот. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од GORE-TEX® Лого на Hoka.
Подетално

Hoka Challenger ATR 7 GTX се врвни женски патики за трчање кои се идеални за сите услови. Модел кој комбинира издржливост и перформанси со стил и удобност. Изработени се од висококвалитетни материјали и опремени се со GORE-TEX® мембрана која обезбедува водоотпорност и прозрачност. Ова значи дека овие патики им овозможуваат на тркачите да останат суви и удобни, дури и во најтешките услови. Патиките Hoka Challenger ATR 7 GTX имаат мека и удобна средина која обезбедува совршена рамнотежа помеѓу стабилноста и удобноста. Дизајнот на ѓонот обезбедува одлично држење и влечење, без оглед на теренот.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од GORE-TEX®
 • Лого на Hoka

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1123164-WIWT
  6.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1123193-CIMP
  9.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  12.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1127896-BCPPR
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Помош