Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND
Код на производ:
(GZ5071)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND се детски копачки за цврсти терени. Умот. Телото. Фудбалски копачки. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas копачки за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Направени да ве овозможат да „летате“ на цврсто тло, овие фудбалски копачки на adidas имаат лесен текстилен горен дел и две дополнителни штипки во предниот дел на стапалото. Комбинацијата на растеглив отвор и цврсто засилување на TPU во пределот на петицата го одржува вашето стапало на место при секое спринт и странично движење. Горниот дел од овие чизми е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Детски копачки за играње на тврди подлоги Текстилен горен дел Раширен отвор на горниот дел TPU засилување во пределот на петицата Два дополнителни крампони во предниот дел на стапалото.
Подетално

adidas X SPEEDPORTAL.3 FIRM GROUND се детски копачки за цврсти терени. Умот. Телото. Фудбалски копачки. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas копачки за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Направени да ве овозможат да „летате“ на цврсто тло, овие фудбалски копачки на adidas имаат лесен текстилен горен дел и две дополнителни штипки во предниот дел на стапалото. Комбинацијата на растеглив отвор и цврсто засилување на TPU во пределот на петицата го одржува вашето стапало на место при секое спринт и странично движење. Горниот дел од овие чизми е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски копачки за играње на тврди подлоги
 • Текстилен горен дел
 • Раширен отвор на горниот дел
 • TPU засилување во пределот на петицата
 • Два дополнителни крампони во предниот дел на стапалото

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош