Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
SKECHERS Ultra Flex 3.0
Машки патики
Код на производ:
(232450-NVY)
SKECHERS

SKECHERS Ultra Flex 3.0

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Влезете во удобноста на машките lifestyle патики SKECHERS ULTRA FLEX 3.0. Повлекувањето налик на чорап го олеснува облекувањето и обезбедува идеално вклопување. Моделот има карактеристичен еластичен Stretch Fit® плетен горен дел кој го пропушта воздухот и ги одржува стапалата суви. Влошката со воздушно ладење Memory Foam® го прави овој ваш омилен пар патики. Моделот е направен од 100% вегански материјали и се пере во машина на ниски температури. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Air-Cooled Memory Foam® влошка Stretch Fit® плетен горен дел.
Подетално

Влезете во удобноста на машките lifestyle патики SKECHERS ULTRA FLEX 3.0. Повлекувањето налик на чорап го олеснува облекувањето и обезбедува идеално вклопување. Моделот има карактеристичен еластичен Stretch Fit® плетен горен дел кој го пропушта воздухот и ги одржува стапалата суви. Влошката со воздушно ладење Memory Foam® го прави овој ваш омилен пар патики. Моделот е направен од 100% вегански материјали и се пере во машина на ниски температури.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Air-Cooled Memory Foam® влошка
 • Stretch Fit® плетен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош