Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
adidas SUPER SALA 2 INDOOR
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(GZ2562)
adidas

adidas SUPER SALA 2 INDOOR

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SUPER SALA 2 INDOOR се детски патики за идните футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Изграден да одговара на спектар на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна дишливост и шиење на предниот дел на стапалото за брза контрола. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Детски патики за мал фудбал Плиток профил Врвки Синтетички горен дел со мрежест јазик Текстилна облога Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

adidas SUPER SALA 2 INDOOR се детски патики за идните футсал ѕвезди направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики претставуваат се што ви е потребно за да владеете на теренот за мал фудбал. Облечете ги за да уживате во удобноста и да ја водите играта додека атмосферата се загрева на теренот. Изграден да одговара на спектар на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна дишливост и шиење на предниот дел на стапалото за брза контрола. Долу на дното има гумен ѓон кој ви помага брзо да реагирате на рамни површини. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски патики за мал фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел со мрежест јазик
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FW6925
  adidas X GHOSTED.3 IN J се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минима...
  2.267 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.488 ДЕН
  Помош