Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HP2763)
adidas

adidas AlphaBoost V1

Претходна цена
7.688 ДЕН
Моментална цена
7.688 ДЕН
Цена со попуст
6.150 ДЕН
Заштеда: 1.538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas AlphaBoost V1 е машка lifestyle патика која се чувствува добро и изгледа добро. Плени со својот впечатлив дизајн кој е поудобен од вашата омилена маичка. Мрежестиот горен дел овозможува одлично дишење и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Bounce средната ѓон обезбедува совршено амортизирање и додава удобност, а BOOST на петицата обезбедува враќање на енергијата. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Hybrid BOOST и Bounce среден ѓон Најмалку 50% рециклирана содржина Adiprene + влошки.
Подетално

аdidas AlphaBoost V1 е машка lifestyle патика која се чувствува добро и изгледа добро. Плени со својот впечатлив дизајн кој е поудобен од вашата омилена маичка. Мрежестиот горен дел овозможува одлично дишење и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Bounce средната ѓон обезбедува совршено амортизирање и додава удобност, а BOOST на петицата обезбедува враќање на енергијата. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Hybrid BOOST и Bounce среден ѓон
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Adiprene + влошки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7612
  7.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9137
  8.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7672
  10.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.688 ДЕН
  Помош