Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GZ2470)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF се фудбалски патики за возрасни наменети за играње на терени со вештачка трева. Умот. Телото. Патики. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas патики за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Направени да ви овозможат да „летате“ на вештачка трева, овие аdidas тренерки имаат лесен текстилен горен дел и ѓон со гумени жлебови. Мекиот среден ѓон од EVA го амортизира секој ваш чекор, додека комбинацијата од растеглив отвор и цврсто засилување од TPU во пределот на петицата го одржува вашето стапало на место дури и при нагло забрзување. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Фудбалски patiki за возрасни за играње на терени со вештачка трева Текстилен горен дел Раширен отвор на горниот дел TPU засилување во пределот на петицата Среден ѓон за амортизирање EVA Гумен ѓон.
Подетално

adidas X SPEEDPORTAL.3 TURF се фудбалски патики за возрасни наменети за играње на терени со вештачка трева. Умот. Телото. Патики. Поврзан додека трепнеш. Облечете ги овие аdidas патики за да ја „отклучите“ брзината во сите нејзини димензии. Направени да ви овозможат да „летате“ на вештачка трева, овие аdidas тренерки имаат лесен текстилен горен дел и ѓон со гумени жлебови. Мекиот среден ѓон од EVA го амортизира секој ваш чекор, додека комбинацијата од растеглив отвор и цврсто засилување од TPU во пределот на петицата го одржува вашето стапало на место дури и при нагло забрзување. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Фудбалски patiki за возрасни за играње на терени со вештачка трева
 • Текстилен горен дел
 • Раширен отвор на горниот дел
 • TPU засилување во пределот на петицата
 • Среден ѓон за амортизирање EVA
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош