Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
SKECHERS Hypno-Flash 2.0
Детски патики
Код на производ:
(403843L-BKLM)
SKECHERS

SKECHERS Hypno-Flash 2.0

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 29,5 29.5
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 32,5 32.5
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 27,5 27.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни, удобни и модерни SKECHERS HYPNO-FLASH 2.0 спортски патики за момчиња. Комбинацијата на SLIP-INS® и DuPont Hytrel® технологијата овозможува брзо и лесно ставање и издржливост на моделот. Средниот ѓон е издлабен со стрели кои кријат лесни инсталации, па забавата започнува веднаш од дома. Флексибилниот влечен ѓон ја поддржува играта на децата без да ги спречи да го откријат светот околу нив. Мрежестиот горен дел што е прозрачен ги одржува стапалата суви и ладни. Стратешки поставените засилување подлежат на триење на места, а со цел безбедност на детските стапала. Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Плиток профил Еластични врвки SLIP-INS® технологија DuPont Hytrel® технологија Мрежест горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Лесни, удобни и модерни SKECHERS HYPNO-FLASH 2.0 спортски патики за момчиња. Комбинацијата на SLIP-INS® и DuPont Hytrel® технологијата овозможува брзо и лесно ставање и издржливост на моделот. Средниот ѓон е издлабен со стрели кои кријат лесни инсталации, па забавата започнува веднаш од дома. Флексибилниот влечен ѓон ја поддржува играта на децата без да ги спречи да го откријат светот околу нив. Мрежестиот горен дел што е прозрачен ги одржува стапалата суви и ладни. Стратешки поставените засилување подлежат на триење на места, а со цел безбедност на детските стапала.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • SLIP-INS® технологија
 • DuPont Hytrel® технологија
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 402112L-CCBK
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 400104N-NVLM
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош