Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Женски патики
Код на производ:
(WS327PI)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски патики NEW BALANCE 327 за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Мерилото за квалитет на патики за трчање се промени од само потреби за перформанс. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен надворешен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Широк среден ѓон Мрежест горен дел / кожа од антилопа Широко N лого Надворешен ѓон инспириран од 355 патики за трчање Ретро дизајн.
Подетално

Женски патики NEW BALANCE 327 за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Мерилото за квалитет на патики за трчање се промени од само потреби за перформанс. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен надворешен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Широк среден ѓон
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Широко N лого
 • Надворешен ѓон инспириран од 355 патики за трчање
 • Ретро дизајн

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Tanka
   Tanka

   13.05.2023. 23:12
  • Никица
   Никица

   Одлични

   30.04.2023. 16:06

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574RC
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327PJ
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Помош