Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
NIKE Air Max 270
Детски патики
Код на производ:
(AO2372-111)
NIKE

NIKE Air Max 270

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.263 ДЕН
Заштеда: 1.827 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 12.5 12.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс патики lifestyle Nike Air Max 270 ја содржи првата единица Air Max создадена за линијата Nike Sportswear. Оваа единица ја впива и враќа вложената енергија со секој фреквентен чекор. Освежени за модерен комфор, тие му оддаваат почит на оригиналниот модел Air Max 180 од 1991 година. Единицата за воздух со голем волумен нуди приспособена удобност. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Единица Air Max Гумен ѓон.
Подетално

Детските унисекс патики lifestyle Nike Air Max 270 ја содржи првата единица Air Max создадена за линијата Nike Sportswear. Оваа единица ја впива и враќа вложената енергија со секој фреквентен чекор. Освежени за модерен комфор, тие му оддаваат почит на оригиналниот модел Air Max 180 од 1991 година. Единицата за воздух со голем волумен нуди приспособена удобност. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C
  1Y
  1.5Y
  12.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош