Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
NIKE Air Max SYSTEM Special Edition
Женски патики
Код на производ:
(DX9504-100)
NIKE

NIKE Air Max SYSTEM Special Edition

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Преплетувајќи ја функционалноста и модата, женските патики Nike Air Max SYSTEM Special Edition ви обезбедуваат шик изглед на вашата следна авантура. Од рустикални бои до еластични текстури инспирирани од пустината, вклучително и вештачка змиска кожа, тие ви носат совршена доза на див изглед. Живописната црвена боја носи енергија на секој ваш чекор, а двобојните врвки им оддаваат почит на класичните планинарски чизми. Кадифениот дизајн го комбинира амортизацијата Air Max со сè што сакате во вашите омилени вибрации од осумдесеттите. Значи, каде ќе ве однесе вашата следна авантура? Втисната кожа и текстилот што дише во горниот дел обезбедуваат врвен изглед кој е доволно издржлив за активности на отворено. Оригинално дизајнирана за добри перформанси при трчање, единицата Max Air обезбедува удобност тестирана и докажана низ годините. Инспирирани од сите ваши омилени модели на Air Max од осумдесеттите, овие патики ви носат наследена естетика со модерно чувство. Мешаните материјали во горниот дел носат издржливост и прозрачност. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост и влечење каде и да ве однесе вашето патување. Спецификација: Женски патики Плиток профил Горен дел од кожа и текстил Единица за амортизација Max Air Гумен ѓон.
Подетално

Преплетувајќи ја функционалноста и модата, женските патики Nike Air Max SYSTEM Special Edition ви обезбедуваат шик изглед на вашата следна авантура. Од рустикални бои до еластични текстури инспирирани од пустината, вклучително и вештачка змиска кожа, тие ви носат совршена доза на див изглед. Живописната црвена боја носи енергија на секој ваш чекор, а двобојните врвки им оддаваат почит на класичните планинарски чизми. Кадифениот дизајн го комбинира амортизацијата Air Max со сè што сакате во вашите омилени вибрации од осумдесеттите. Значи, каде ќе ве однесе вашата следна авантура? Втисната кожа и текстилот што дише во горниот дел обезбедуваат врвен изглед кој е доволно издржлив за активности на отворено. Оригинално дизајнирана за добри перформанси при трчање, единицата Max Air обезбедува удобност тестирана и докажана низ годините. Инспирирани од сите ваши омилени модели на Air Max од осумдесеттите, овие патики ви носат наследена естетика со модерно чувство. Мешаните материјали во горниот дел носат издржливост и прозрачност. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост и влечење каде и да ве однесе вашето патување.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Единица за амортизација Max Air
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош