Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
NIKE Court Vision Alta
Женски патики
Код на производ:
(DM0113-004)
NIKE

NIKE Court Vision Alta

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Alta е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Кожниот горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите над прстите обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Подигнатиот среден ѓон од пена обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ултра-засилениот јазик е исклучително мек и совршено се вклопува, а уникатната геометрија на петицата обезбедува модерен изглед и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики, со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и започнете да го запознавате новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Кожен горен дел Врвки Плиток профил Перфорации Подигнат среден ѓон Ултра засилен јазик Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision Alta е женска lifestyle патика со иконски дизајн со модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерен дизајн на повисоко ниво. Кожниот горен дел обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите над прстите обезбедуваат добро дишење и на тој начин ги одржуваат вашите стапала свежи. Подигнатиот среден ѓон од пена обезбедува совршена удобност и леснотија на движење. Ултра-засилениот јазик е исклучително мек и совршено се вклопува, а уникатната геометрија на петицата обезбедува модерен изглед и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие патики. Облечете ги овие модерни патики, со суптилен спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и започнете да го запознавате новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Перфорации
 • Подигнат среден ѓон
 • Ултра засилен јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош