Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
SALOMON XA PRO 3D V8 GTX
Машки патики
Код на производ:
(L41735200)
SALOMON

SALOMON XA PRO 3D V8 GTX

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41.5 41.5
  • 42 42
  • 42.5 42.5
  • 43.5 43.5
  • 44 44
  • 44.5 44.5
  • 45.5 45.5
  • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41.5
42
42.5
43.5
44
44.5
45.5
46
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош