Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
NEW BALANCE 860 v13
Машки патики за трчање
Код на производ:
(M860R13)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 860 v13

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
9.690 ДЕН
Моментална цена
9.690 ДЕН
Моментална цена
9.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање NEW BALANCE 860 v13 се дизајнирани да бидат во чекор со барањата на најпосветените тркачи кои сакаат стабилност. Најновиот модел од серијата Fresh Foam X, машките патики за трчање NB 860v13, имаат потпорен медијален дел кој ја зголемува амортизацијата и обезбедува супериорна стабилност. Изградени за сигурност на долги растојанија и постојан комфор на сите растојанија, 860 е вистински избор за вистински тркачи. Спецификација: Машки патики за трчање Технологија Fresh Foam X Пена со двојна густина во средниот ѓон Прилагодливи врвки Навалување 10 mm.
Подетално

Машките патики за трчање NEW BALANCE 860 v13 се дизајнирани да бидат во чекор со барањата на најпосветените тркачи кои сакаат стабилност. Најновиот модел од серијата Fresh Foam X, машките патики за трчање NB 860v13, имаат потпорен медијален дел кој ја зголемува амортизацијата и обезбедува супериорна стабилност. Изградени за сигурност на долги растојанија и постојан комфор на сите растојанија, 860 е вистински избор за вистински тркачи.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Технологија Fresh Foam X
 • Пена со двојна густина во средниот ѓон
 • Прилагодливи врвки
 • Навалување 10 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MTMORCT2
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Помош