Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
NEW BALANCE NITREL V5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(WTNTRLG5)
NEW BALANCE

NEW BALANCE NITREL V5

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оставете свој белег на и надвор од патеката со NEW BALANCE DynaSoft Nitrel V5 женските патики за трчање. Овие патики имаат надворешен ѓон AT Tread за супериорна тракција и среден ѓон DynaSoft за амортизирање при брзо движење. Мрежестиот горен дел и лесната амортизација од EVA пена обезбедуваат дополнителна удобност без разлика каде ве води денот. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Среден ѓон DynaSoft AT Tread надворешен ѓон Бесшевен горен дел за поголема удобност Прилагодливи врвки Навалување 8 mm.
Подетално

Оставете свој белег на и надвор од патеката со NEW BALANCE DynaSoft Nitrel V5 женските патики за трчање. Овие патики имаат надворешен ѓон AT Tread за супериорна тракција и среден ѓон DynaSoft за амортизирање при брзо движење. Мрежестиот горен дел и лесната амортизација од EVA пена обезбедуваат дополнителна удобност без разлика каде ве води денот. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Среден ѓон DynaSoft
 • AT Tread надворешен ѓон
 • Бесшевен горен дел за поголема удобност
 • Прилагодливи врвки
 • Навалување 8 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики W680GP7
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Помош