Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
SALOMON SUPERCROSS 4 W
Женски патики
Код на производ:
(L47205200)
SALOMON

SALOMON SUPERCROSS 4 W

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38.5 38.5
  • 39.5 39.5
  • 40 40
  • 40.5 40.5
  • 41.5 41.5
  • 42 42
  • 42.5 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
38.5
39.5
40
40.5
41.5
42
42.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош