Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
SALOMON XA PRO 3D V8
Машки патики
Код на производ:
(L41439900)
SALOMON

SALOMON XA PRO 3D V8

Претходна цена
9.990 ДЕН
Моментална цена
9.990 ДЕН
Цена со попуст
7.992 ДЕН
Заштеда: 1.998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41.5 41.5
  • 42 42
  • 42.5 42.5
  • 43.5 43.5
  • 44 44
  • 44.5 44.5
  • 45.5 45.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
41.5
42
42.5
43.5
44
44.5
45.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош