Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
NIKE Mercurial Vapor 15 Club
Детски копачки
Код на производ:
(DJ5958-146)
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 15 Club

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 15 Club се детски фудбалски копачки дизајнирани за играње на различни видови површини. Овие патики едноставно ве тераат да сакате да ја подигнете вашата игра на следното ниво. Направени за различни површини, од вештачка до вистинска трева, имаат одличен стисок кој ви дава сигурност при движење на теренот. Горниот дел од синтетичка кожа има мали текстурирани детали кои обезбедуваат стисок за подобра контрола на топката при дриблинг и додавање. Пластичните плочи со релјефни крампони се дизајнирани да бидат функционални и на терени за вистинска и за вештачка трева. Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало за природно вклопување. Овие патики се направени за фудбал и ви овозможуваат да го покажете вашиот талент и креативност во секоја минута помината на теренот. Спецификација: Детски фудбалски копачки Лого на Nike Плиток профил Различни видови на подлога Врвки Горен дел од синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Mercurial Vapor 15 Club се детски фудбалски копачки дизајнирани за играње на различни видови површини. Овие патики едноставно ве тераат да сакате да ја подигнете вашата игра на следното ниво. Направени за различни површини, од вештачка до вистинска трева, имаат одличен стисок кој ви дава сигурност при движење на теренот. Горниот дел од синтетичка кожа има мали текстурирани детали кои обезбедуваат стисок за подобра контрола на топката при дриблинг и додавање. Пластичните плочи со релјефни крампони се дизајнирани да бидат функционални и на терени за вистинска и за вештачка трева. Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало за природно вклопување. Овие патики се направени за фудбал и ви овозможуваат да го покажете вашиот талент и креативност во секоја минута помината на теренот.
Спецификација:

 • Детски фудбалски копачки
 • Лого на Nike
 • Плиток профил
 • Различни видови на подлога
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош