Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1134497-CVOR)
HOKA

HOKA CHALLENGER ATR 7

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Цена со попуст
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
  • 8.5 8.5
  • 9 9
  • 9.5 9.5
  • 10 10
  • 10.5 10.5
  • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127895-BBLC
7.352 ДЕН
Заштеда 20%
9.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1123157-SBDCT
7.832 ДЕН
Заштеда 20%
9.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127953-BWHT
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Помош